Strona główna Ogłoszenia KORZYSTANIE Z CZYTNIKÓW

KORZYSTANIE Z CZYTNIKÓW

Szanowni Rodzice!

Na podstawie "Regulaminu elektronicznego systemu ewidencji czasu pobytu dziecka w Przedszkolu nr 14 MALUSZEK" (dokumenty do pobrania) przypominam o korzystaniu z czytników rejestrujących pobyt Państwa dziecka w naszym przedszkolu. W miesiącu październiku wielu z Państwa, z różnych przyczyn nie dopełniało tego obowiązku, co powodowało zarówno utrudnienia w pracy przedszkola, jak i w funkcjonowaniu systemu.
Informuję, że od 1 listopada brak elektronicznego zarejestrowania wejścia i wyjścia dziecka z przedszkola, będzie skutkowało naliczeniem maksymalnej liczby godzin za pobyt, czego chcielibyśmy uniknąć!
Proszę o dostosowanie się do obowiązującego regulaminu.
                                                                Magdalena Bielska