W piątek 15 maja nasze przedszkole wzięło udział w międzyprzedszkolnym konkursie „Logo naszego przedszkola”, organizowanym przez Przedszkole nr 8. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności oraz zdolności artystycznych ostrowskich przedszkolaków. Zadanie dzieci polegało na narysowaniu logo przedszkola oraz przygotowaniu prezentacji wiersza lub piosenki nawiązującej do stworzonego logo. Nasze przedszkole reprezentowała Alicja Lesiewicz z grupy Ekoludki, która z wielkim zaangażowaniem przystąpiła do wszystkich zadań konkursowych. Alicja wykazała się talentem plastycznym podczas tworzenia swojego projektu logo oraz w ciekawy sposób zaprezentowała wiersz, pięknie łącząc słowa z przesłaniem swojego rysunku. Serdecznie gratulujemy Alicji odwagi, kreatywności i wspaniałej prezentacji, która pokazała jej talent i zaangażowanie.
Oprac. M.Płaszczykowska