W naszej grupie odbyły się wyjątkowe zajęcia, w których uczestniczyły mama i siostra Gai. Dzieci miały okazję poznać zawód malarza, a następnie samodzielnie spróbowały swoich sił w malowaniu obrazu na małej sztaludze. Z dużym zainteresowaniem wykonywały pracę plastyczną i tworzyły własne dzieła.
Podczas spotkania dzieci poznały także zawód akrobaty. Siostra Gai zaprezentowała pokaz akrobatyczny, który wzbudził wiele emocji i zachwytu wśród przedszkolaków. Była to ciekawa i inspirująca lekcja, która połączyła zabawę z nauką o różnych zawodach. Bardzo dziękujemy mamie i siostrze Gai za poświęcony czas!
Opracowały M. Modzelewska. M. Zdziebkowska