3 czerwca grupę Biedronki odwiedziła mama Mai, Pani Ania, która zorganizowała warsztaty chemiczne na których dzieci mogły pobawić się w małych chemików i wziąć udział w wykonywaniu kilku ciekawych doświadczeń chemicznych. Wszystkim zajęcia się bardzo podobały. Dzieci z wielkim zainteresowaniem brały w nich udział. Wszyscy otrzymali pamiątkowe upominki. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Pani Ani za wspaniałe warsztaty.
Opracowała: E.Giernalczyk, J.Kaczmarek