WARSZTATY CHEMICZNE Z MAMĄ MAI

WARSZTATY CHEMICZNE Z MAMĄ MAI

3 czerwca grupę Biedronki odwiedziła mama Mai, Pani Ania, która zorganizowała warsztaty chemiczne na których dzieci mogły pobawić się w małych chemików i wziąć udział w wykonywaniu kilku ciekawych doświadczeń chemicznych. Wszystkim zajęcia się bardzo podobały. Dzieci z wielkim zainteresowaniem brały w nich udział. Wszyscy otrzymali pamiątkowe upominki. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Pani Ani za wspaniałe warsztaty.

Opracowała: E.Giernalczyk, J.Kaczmarek

Przejdź do treści
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.