Dnia 21.05.2026 r. dzieci z grup „Montessorki” oraz „Świerszcze” uczestniczyły w wycieczce do Folwarku Jeździeckiego Jurand w Przygodziczkach. Celem wyjazdu było rozwijanie zainteresowań przyrodniczych. Na uczestników czekały liczne zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem brały udział w przygotowanych zajęciach, rozwijając sprawność ruchową, współpracę w grupie oraz ciekawość świata. W trakcie wycieczki odbyły się również warsztaty plastyczne związane ze zbliżającym się Świętem Mamy i Taty. Dzieci z wielkim zaangażowaniem ozdabiały ramki, rozwijając swoją wyobraźnię, zdolności manualne oraz twórczą ekspresję. Własnoręcznie wykonane upominki sprawiły uczestnikom wiele radości i satysfakcji.Wycieczka przebiegła w miłej i bezpiecznej atmosferze. Wszyscy wrócili zadowoleni, pełni nowych doświadczeń i pozytywnych emocji.
Opr.Natalia Płóciennik