12 maja 2026 r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z przedstawicielami MZO. Dzieci miały okazję dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat prawidłowej segregacji śmieci oraz znaczenia recyklingu dla ochrony środowiska. Podczas zajęć dzieci aktywnie uczestniczyły w praktycznych ćwiczeniach, samodzielnie segregując odpady do odpowiednich pojemników. Obejrzały również film edukacyjny dotyczący recyklingu oraz „podwójnego życia śmieci”, dzięki któremu mogły lepiej zrozumieć, jak odpady mogą zostać ponownie wykorzystane. Spotkanie było bardzo interesujące i dostarczyło dzieciom wielu cennych wiadomości.