W poniedziałek 25 maja w naszej grupie odbył się uroczysty występ z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci zaprezentowały piękne piosenki oraz wierszyki wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność dla swoich rodziców. Po występie odbyła się zabawna i wesoła część, w której mamy miały za zadanie odnaleźć swoje podobizny na przygotowanych własnoręcznie przez dzieci torbach. Dla tatusiów przygotowano natomiast kolorowe breloczki wykonane również przez przedszkolaków. Uroczystość była pełna radości, śmiechu i wzruszeń.
Oprac. M. Płaszczykowska, K. Krzyżaniak