Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności FESTIWAL PATRIOTYCZNEJ PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ "MAŁE ORŁY"

FESTIWAL PATRIOTYCZNEJ PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ "MAŁE ORŁY"

Dnia 8.11.2011r odbył się FESTIWAL PATRIOTYCZNEJ PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ „MAŁE ORŁY” . Celem festiwalu było kształtowanie wśród dzieci właściwego szacunku do symboli narodowych, wzmacnianie poczucia dumy z przynależności do polskiego narodu, przyswajanie wiedzy o naszej Ojczyźnie, a także zapoznanie z historią Polski poprzez treści zawarte w piosenkach.
W festiwalu brały udział dzieci 5-6 letnie. Wykonywały jedną piosenkę patriotyczną dostosowaną do ich poziomu, w zespole trio, duecie lub też solo. Przedstawicielami naszego przedszkola byli: Gabrysia Grzyb, Weronika Rychlicka oraz Kuba Sikora. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę i dyplom, przewidziany był również słodki poczęstunek dla małych wykonawców.