Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności WYJAZD INTEGRACYJNY GRUPA EKOLUDKI I ŚWIERSZCZE

WYJAZD INTEGRACYJNY GRUPA EKOLUDKI I ŚWIERSZCZE

WYJAZD INTEGRACYJNY GRUPA EKOLUDKI I ŚWIERSZCZE

W dniu 01.10.2019r dwie grupy starszaków tj. EKOLUDKI i ŚWIERSZCZE wybrały się na wyjazd integracyjny do Przygodziczek na warsztaty pod hasłem „Dary jesieni – święto ziemniaka”. Dzieci miały okazję spotkać się z leśniczym i wysłuchać ciekawych informacji o lesie. Ponad to dowiedzieliśmy się ciekawostek na temat historii ziemniaka. Niewątpliwą atrakcją dla wszystkich był przejazd bryczką. Dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym mogliśmy również wybrać się na spacer po lesie w poszukiwaniu grzybów! Na zakończenie dzieci zjadły pyszną kiełbaskę z ogniska oraz oczywiście pieczone ziemniaczki z gziczką.