Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności Przegląd Mody Średniowiecznej, pt. „Jarzębinka na średniowiecznym wybiegu"

Przegląd Mody Średniowiecznej, pt. „Jarzębinka na średniowiecznym wybiegu"

Przegląd Mody Średniowiecznej, pt. „Jarzębinka na średniowiecznym wybiegu" 25.10.2019 w Przedszkolu nr 2 w Ostrowie Wielkopolskim odbył się międzyprzedszkolny Przegląd Mody Średniowiecznej, pt. „Jarzębinka na średniowiecznym wybiegu". Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań historycznych dotyczących obowiązującej mody w epoce średniowiecza oraz kształtowanie właściwych postaw przy autoprezentacji i odbiorze mody średniowiecznej. W konkursie wzięło udział, aż 21.uczestników z 13.przedszkoli. Nasze przedszkole reprezentowała Iga Bałwas z grupy „Motylki”, która z wdziękiem przespacerowała się po „modowym wybiegu”.