Strona główna Aktualności XIII Konkurs Ekologiczny "Segregacja zmienia Ostrów"

XIII Konkurs Ekologiczny "Segregacja zmienia Ostrów"

We wtorek 19 listopada w OCK odbyło się rozstrzygnięcie XIII Konkursu Ekologicznego zorganizowanego przez Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami „ MZO” S.A pod hasłem „ Segregacja zmienia Ostrów” pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek. Celem konkursu była edukacja ekologiczna dzieci oraz propagowanie nawyków prawidłowej segregacji śmieci. Nasze przedszkole reprezentowali: Iga Kasprzak, Samuel Fras (gr. "Ekoludki"), Julia Sobczak, Roksana Kędziora (gr. " Świerszcze") oraz Milena Antczak, Aleksander Stasierski (gr. " Smerfy").

Zadaniem uczestników było wykonanie Eko torby. Wielką atrakcją podczas uroczystości był pokaz mody ekologicznej w wykonaniu dzieci z grupy "Ekoludki ".