Strona główna Aktualności "POLE NADZIEI"

"POLE NADZIEI"

Pole nadziei organizowane przez Towarzystwo przyjaciół chorych hospicjum św.Józefa w Ostrowie Wielkopolskim.

Dnia 26.09.2013r. odbyła się inauguracja "Pól nadziei" 2013/2014, których organizatorami były Szkoła Podstawowa nr 11 i Publiczne Przedszkole nr 14. W Szkole nr 11 powitano zaproszonych i przybyłych gości, wolontariuszy. Posadzono "POLE NADZIEI", następnie w naszym przedszkolu odbyła się część artystyczna dzieci z grupy "Żabki". Dzieci zaprezentowały wiersze i dramę pt." Historia cebulek żonkila". Po części artystycznej zasadzono "Pole nadziei", w którym uczestniczyły dzieci z grup "Plastusie", "Ekoludki", młodzież z Gimnazjum nr 4 z opiekunem panią Anną Żmudą-Kuberacką, dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 11 z opiekunem panią Ewą Sikorską oraz Pani Prezes Towarzystwa przyjaciół chorych hospicjum św. Józefa Irena Kasprzak, Proboszcz Parafii św. Antoniego, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego ds. Organizacji Pozarządowych Lidia Sobócka.