Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności Koncert Kolęd i Pastorałek " Razem przy choince"

Koncert Kolęd i Pastorałek " Razem przy choince"

Koncert Kolęd i Pastorałek " Razem przy choince" 10 stycznia 2020 roku w naszym przedszkolu odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek "Razem przy choince" w wykonaniu dzieci i ich bliskich oraz nauczycieli. Artyści zaśpiewali najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, pośród nich znalazły się: "Wśród nocnej ciszy", "Dzisiaj w Betlejem", "Lulajże Jezuniu", "Bosy Pastuszek" i wiele innych. Wspólne kolędowanie uświetnili dźwiękami skrzypiec i gitary nauczyciele Szkoły Muzycznej YAMAHA w Ostrowie Wielkopolskim. Po koncercie artyści i zaproszeni goście udali się na słodki poczęstunek. Inicjatorem i organizatorem przedsięwzięcia była Pani Agnieszka Jakubowska.

Poniżej link do filmu z koncertu.
https://drive.google.com/file/d/1eRlkmG-xbp90EveQ3w5DSBvOXmvzuldi/view?usp=sharing