Strona główna Aktualności KONKURS "PRZEDSZKOLAK W ŚWIECIE WARTOŚCI"

KONKURS "PRZEDSZKOLAK W ŚWIECIE WARTOŚCI"

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO UDZIAŁU W KONKURSIE!!!

Regulamin Konkursu

„Przedszkolak w świecie wartości”

Postanowienia ogólne:

1. Niniejszy Regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie „Przedszkolak w świecie wartości” na najciekawszą pracę plastyczną o tematyce związanej z wybraną wartością.
  2. Organizatorem konkursu jest Przedszkole nr 14 Maluszek w Ostrowie Wielkopolskim
  3. Cele konkursu:

- zainteresowanie dzieci tematyką podstawowych wartości w życiu każdego człowieka

- ilustrowanie wybranych wartości na podstawie własnych wyobrażeń i skojarzeń :

• MIŁOŚĆ
  • SZACUNEK
  • PRZYJAŹŃ
  • ODWAGA
  • ODPOWIEDZIALNOŚĆ
  • UCZCIWOŚĆ
  • DOBRO
  • MĄDROŚĆ
  • SOLIDARNOŚĆ
  1. Organizator zastrzega sobie prawo publikacji prac konkursowych na stronie internetowej Przedszkola nr 14 Maluszek, będących w jego dyspozycji.

Warunki uczestnictwa:

1. Uczestnikami konkursu mogą być wszystkie dzieci uczęszczające do Przedszkola nr 14 Maluszek w Ostrowie Wielkopolskim
  2. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedną pracę wykonaną samodzielnie, lub z pomocą rodzica (dzieci najmłodsze).
  3. Forma wykonania prac – technika dowolna, format: od A4 do A3.
  4. Każda nadesłana praca będzie nagrodzona dyplomem – zwracamy uwagę na: oryginalność pomysłu, zbieżność z tematyką oraz atrakcyjność dla odbiorcy.

Termin i warunki dostarczania prac:

1. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie wyraźnego zdjęcia pracy na adres mailowy er661@wp.pl  do dnia 4 maja 2020r.
  2. W tytule maila, należy wpisać imię i nazwisko dziecka, grupę do której uczęszcza dziecko oraz tytuł pracy ( jaką wartość przedstawia).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI DO UDZIAŁU

W NASZYM KONKURSIE!!!