Strona główna Aktualności TEATR W PRZEDSZKOLU

TEATR W PRZEDSZKOLU

Nasze przedszkole odwiedził bardzo lubiany przez wszystkie dzieci pan Bzik z Tolą. Tym razem przedstawili nam historię pt. "Nasze podwórko", podczas której zachęcali wszystkie dzieci aby zamiast spędzać czas przed telewizorem czy komputerem, wyszli na podwórko i odkryli ile ciekawych i atrakcyjnych zabaw można na nim wymyślić. Jak zawsze Bzik zapraszał dzieci do wzięcia udziału w różnych ciekawych konkursach, które sprawiały wszystkim dużo radości. Bzik i Tola przypomnieli nam również znaną już dzieciom piosenkę o segregowaniu śmieci i utrwalił wiadomości na temat tego gdzie wrzucamy papier, plastik i szkło. Bzik z Tolą zawsze są miłymi gośćmi w naszym przedszkolu, czas spędzony podczas przedstawienia upłynął nam w bardzo miłej i radosnej atmosferze. Czekamy na następne odwiedziny :)!