Strona główna Aktualności DZIEŃ KOBIET

DZIEŃ KOBIET

10 marca był dniem wyjątkowym w naszym przedszkolu. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym, dlatego wyręczali swoje koleżanki w codziennych obowiązkach - dyżurnych, porządkowaniu sali po zabawie, itp.

Obchody Dnia Kobiet zwieńczyła uroczysta akademia, przygotowana przez zespół kółka teatralnego.

W tym roku święto wszystkich Pań i dziewczynek odbyło się na ludowo. Dzieci wykonały taniec, zaś[piewały "Szła dzieweczka do laseczka". W programie nie zabrakło również okolicznościowych wierszy. Najmłodsza zaprezentowały układy baletowe.

Podczas spotkania chłopcy zaśpiewali zaproszonym Paniom i Koleżankom gromkie Sto lat! złożyli serdeczne życzenia i wręczyli niespodzianki.

Było dużo śmiechu i radości. Wszystkim naszym Paniom i małym Kobietkom życzymy wszystkiego najlepszego.