Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności Z WIZYTĄ W URZĘDZIE MIEJSKIM

Z WIZYTĄ W URZĘDZIE MIEJSKIM

Mali aktorzy z naszego przedszkola, zwycięzcy XIV Kaliskich Spotkań Teatralnych Przedszkolaków oraz zdobywcy Nagrody Publiczności, gościli w piątek 13 czerwca 2014 roku w Urzędzie Miejskim. Gratulacje utalentowanym dzieciom złożyli Marlena Maląg -Zastępca Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego oraz Andrzej Baraniak - Sekretarz Miasta.

Podczas spotkania zdobywcy nagrody małego Wojciecha podzielili się wrażeniami z Kaliskich Spotkań Teatralnych Przedszkolaków, zaprezentowali piosenki wykorzystane w spektaklu. Pani Marlena Maląg pogratulowała dzieciom i nauczycielom zaangażowanym w to przedsięwzięcie wielkiego sukcesu, życzyła wielu kolejnych. Uczestnicy spotkania otrzymali pamiątkowe upominki miejskie.