Strona główna Aktualności WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA

WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA

W piątek 4 grudnia nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj, od samego rana dzieci podekscytowane wyczekiwały jego wizyty, nadstawiając uszu, aby usłyszeć dźwięk dzwoneczków. Za każdym razem gdy tylko otwierały się drzwi do sali, wszyscy przedszkolacy, aż wstrzymywały oddech z wrażenia. Aż w końcu rozległo się mocne pukanie, drzwi uchylały się, a w progu stawał Święty Mikołaj! Gdy już zasiadł wygodnie na przygotowanym dla niego miejscu w towarzystwie swojego wiernego elfa, dzieci z każdej grupie przywitały gościa i wyrecytowały wiersz lub zaśpiewały piosenkę, a potem następował długo wyczekiwany moment wręczania prezentów. Atmosfera tego dnia w przedszkolu była magiczna, radości nie było końca. Do zobaczenia Mikołaju za rok!