Strona główna Aktualności PRZYJACIELE ZWIERZĄT CZYLI "OD PRZEDSZKOLAKÓW DLA OSTROWSKICH ZWIERZAKÓW"

PRZYJACIELE ZWIERZĄT CZYLI "OD PRZEDSZKOLAKÓW DLA OSTROWSKICH ZWIERZAKÓW"

"OD PRZEDSZKOLAKÓW DLA OSTROWSKICH ZWIERZAKÓW " to akcja, która już na dobre wpisała się w tradycję naszego przedszkola.
W tym roku, ze zwględów bezpieczeństwa, dzieci nie mogły osobiście przekazać wszystkich zebranych darów, które tak licznie przynosiły dzieci do przedszkola, ale w ich imieniu i z największą przyjemnością zrobiły to organizatorki akcji.

Dzięki wszystkim przedszkolakom udało nam sie zebrać wiele potrzebnych rzeczy dla zwierząt i schroniska. Organizatorki przekazały wiele kilogramów karmy, miski, koce, obroże oraz zabawki dla zwierząt.

Akcja ta doszła do skutku dzięki wrażliwości dzieci i ich rodziców, dlatego wszystkim serdecznie DZIĘKUJEMY!!!