Strona główna Aktualności WYRÓŻNIENIE W MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

WYRÓŻNIENIE W MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

8 kwietnia 2016r. odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem: „Wiosenne fantazje”, organizowany przez Publiczne Przedszkole nr 8 im. Krasnala Hałabały. Celem konkursu było dostrzeganie wiosennych zmian zachodzących w świecie zwierząt, kształtowanie umiejętności tworzenia kompozycji plastycznej techniką kolażu na gotowej formie przestrzennej, pobudzanie wyobraźni twórczej oraz rozwijanie umiejętności samodzielnego decydowania o doborze środków wyrazu plastycznego a także integracja dzieci z ostrowskich przedszkoli. Wszyscy uczestnicy świetnie sobie poradzili z tworzeniem kompozycji plastycznej. Powstały różne zwierzątka: świnki, kotki, myszki, zajączki itd. Każde dziecko otrzymało dyplom oraz upominek. Jury dodatkowo nagrodziło wyróżnieniami 3 najciekawsze prace plastyczne. Zdobywcą jednego z nich została reprezentantka naszego przedszkola -Liliana Fudalej z grupy „Plastusie”. Serdecznie gratulujemy!