Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności "Alicja-online" interaktywne spotkanie z bajką

"Alicja-online" interaktywne spotkanie z bajką

"Alicja-online" interaktywne spotkanie z bajką

We wtorek 27.04.2021 w naszym przedszkolu chętne dzieci wzięły udział w przedstawieniu Alicja Online.  Zgodnie z panującymi zasadami bezpieczeństwa aktorzy, artyści cyrkowi oraz akrobaci występowali przed dziećmi dzięki połączeniu on-line. Przedstawienie zostało wzbogacone takimi efektami jak: obraz 3D, taniec na podwieszanej szarfie, bańki mydlane, interaktywne gry oraz dopełniające całości ledowe show. Było interesująco i zabawnie,  a na koniec każde dziecko otrzymał upominek. Przedszkolacy podczas spektaklu żywo reagowały i aktywnie brały udział w przedstawieniu, które przypadł im do gustu i zostanie w ich pamięci na długo.