Strona główna Aktualności "MAM TALENT"

"MAM TALENT"

"MAM TALENT" Dnia 20.04.2016r. w Ostrowskim Centrum Kultury, na "Małej Scenie" odbył się konkurs "Mam talent" - Międzyprzedszkolny Przegląd Talentów, organizowany przez Publiczne Przedszkole nr 9. Konkurs przeznaczony był dla dzieci w wieku 5-6 lat. Jego celem było odkrywanie, wspieranie i promowanie dziecięcych uzdolnień. Dzieci z dziewięciu ostrowskich przedszkoli, zaprezentowały swoje zdolności w zakresie tańca, śpiewu i recytacji. Nasze przedszkole reprezentowała przedstawicielka kółka teatralnego  - Paula Kubiak, przygotowana przez panią Katarzynę Kasprzak. Uczestniczka zaprezentowała wiosenny wiersz Doroty Gellner - "W ogródku". Uczestnicy konkursu otrymali pamiątkowe dyplomy i upominki.