Strona główna Aktualności ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "EKOLOGICZNE OWADY"

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "EKOLOGICZNE OWADY"

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "EKOLOGICZNE OWADY" Dnia 10.09.2021 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu "Ekologiczne owady" zorganizowanego przez Urząd Miejski pod patronatem prezydent miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek. Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy przestrzennej z odpadów recyklingowych, surowców wtórnych (części butelek plastikowych, korków, rolek, kartonów, papieru, aluminium). Przedszkolaki w ramach konkursu miały okazję poznać zasady recyklingu, postawić na pracę w zespołach oraz zatroszczyć się o środowisko. Nasze przedszkole reprezentowali: Agata Grzegorowska, Zuzanna Hałas i Aleksander Stępniak, którzy przygotowali pracę "Pszczoły w ulu". W nagrodę za udział w konkursie dzieci otrzymały dyplom, książki i drobne prezenty.

Serdecznie gratulujemy!!!