Strona główna Aktualności MAJOSTASZKI 2016

MAJOSTASZKI 2016

MAJOSTASZKI 2016 Tradycją naszego miasta rok rocznie jest organizowanie święta- "Majostaszki", 7-8 maja. Majostaszki odbyły się na terenie kompleksu "Piaski- Szczygliczka". W trakcie dwudniowego święta dzieci ze wszystkiech ostrowskich przedszkoli korzystały z atrakcji zorganizowanych w "Poziomkowym ogrodzie". Reprezentanci naszego przedszkola tj. dzieci z grupy "Ekoludki" i "Plastusie" przedstawili atrakcyjny program artystyczny składający się z tańców i piosenek. Wszyscy uczestnicy rodzinnej biesiady mogli miło spędzić czas na łonie natury. Dzieci miały malowane twarze, otrzymywały balonowe zwierzątka i uczestniczyły w warsztatach artystycznych prezentując swoje zdolności plastyczne. W tym roku pogoda był piękna, słoneczna i sprzyjała integracji wszystkich ostrowskich środowisk.