Strona główna Aktualności MIĘDZYNARODOWY "DZIEŃ KROPKI" W MALUSZKU

MIĘDZYNARODOWY "DZIEŃ KROPKI" W MALUSZKU

Bo wszytstko zaczęło sie od kropki... Międzynarodowy Dzień Kropki 15 września, to najbardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy. Książka „ Kropka” Petera H. Reynoldsa, odniosła niebywały sukces i została przetłumaczona na kilkadziesiąt języków, a nawet wydana alfabetem Braille’a! Stała się inspiracją do zorganizowania Międzynarodowego Dnia Kropki.
Od kilku lat również w naszym przedszkolu, w Dniu Kropki dzieci rozmawiają o swoich talentach, mocnych stronach, dzielą się z innymi, a na pamiątkę pierwszej kropki Vashti powstają kolorowe kropkowe dzieła sztuki. Wyobraźnia i kreatywność naszych dzieci jak zawsze sprawiła, że ten dzień był dla wszystkich szczególny i niezpomniany!
Zapraszamy na krótki film opowiadający historię, od której się wszystko zaczęło :-)