Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD WOKALNO - RECYTATORSKI "JESIENNE NASTROJE"

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD WOKALNO - RECYTATORSKI "JESIENNE NASTROJE"

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD WOKALNO - RECYTATORSKI "JESIENNE NASTROJE"
Dnia 4.11.2021 odbył się przegląd wokalno - recytatorski pt. "Jesienne nastroje". Konkurs organizowany był przez Przedszkole nr 15 w Ostrowie Wielkopolskim, jednak odbywał się Młodzieżowym Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim. Nasze przedszkole reprezentowała Iga Wawrzyniak z grupy SMERFY.
Iga zaprezentowała się z piosenką "A ja deszczu się nie boję". Odpowiedni strój i piękne wykonanie wprowadziło wszystkich w jesienny nastrój.
Ogromne brawa dla niej ponieważ był to jej pierwszy występ na takiej scenie a mimo to nie było widać po niej stresu oby tak dalej życzymy wiele sukcesów i mamy nadzieję że będzie pielęgnowała swój wokalny talent.