Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności KONKURS "OSTRÓW WIELKOPOLSKI JESIENIĄ" ZAKOŃCZONY

KONKURS "OSTRÓW WIELKOPOLSKI JESIENIĄ" ZAKOŃCZONY

KONKURS "OSTRÓW WIELKOPOLSKI JESIENIĄ" ZAKOŃCZONY Z wielką dumą pragniemy poinformować, że Gabrysia Rybak z grupy X "Motylki" brała udział w konkursie fotograficzno - plastycznym "Ostrów Wielkopolski jesienią", organizowany przez Przedszkole nr 8 Krasnal Hałabała w Ostrowie Wielkopolskim. Gabrysia stworzyła prawdziwe arcydzieło, wykonując kolaż z własnoręcznie wykonanych zdjęć podczas spaceru po Ostrowie, jak i darów jesieni zebranych podczas tego spaceru. Jej trud włożony w tę pracę został doceniony i nagrodzony przez organizatorów konkursu. Serdecznie gratulujemy i życzymy, abytaki  zapał do pracy pozostał na kolejne lata edukacji.