Strona główna Aktualności MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO - TECHNICZNY "WIOSENNA ŁĄKA"

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO - TECHNICZNY "WIOSENNA ŁĄKA"

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO - TECHNICZNY "WIOSENNA ŁĄKA" W marcu Przedszkole nr 3 "Jaś i Małgosia" zorganizowało międzyprzedszkolny konkurs plastyczno - techniczny pt. Wiosenna Łąka. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych i wrażliwości artystycznej dzieci w wieku przedszkolnym oraz uwrażliwianie dzieci na piękno wiosennej przyrody. W konkursie nasze przedszkole reprezentował Wojtek Duczmal z grupy "Smerfy", który pod okiem p. Ani Wawrzyniak wykonał przepiękną pracę plastyczną. Wojtek wykonał prace z kolorowego papieru metodą wydzieranki. Bardzo miło nas poinformować, że praca Wojtka dostała wyróznienie!!! Wojtusiowi bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
opr. Anna W.