Strona główna Aktualności WYSTĘP WIOSENNO - WIELKANOCNY DLA PENSJONARIUSZY DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

WYSTĘP WIOSENNO - WIELKANOCNY DLA PENSJONARIUSZY DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

Kolejnym etapem nawiązanej współpracy z Domem Pomocy Społecznej w Ostrowie Wielkopolskim było zorganizowanie spotkania Wielkanocnego, które odbyło się 19.03.2024r.
Za część organizacyjną odpowiedzialne były Pani Anna Wawrzyniak oraz Pani Aneta Wasiela.

Wielkanoc jest czasem refleksji, niesie z sobą radość świętowania i wzajemną życzliwość.
Tymi wartościami inspirowali się koordynatorzy spotkania oraz autorzy scenariusza - Pani Marika Andrzejewska - Dembska i Pani Grażyna Ratajek a przede wszystkim  wykonawcy wiosenno - wielkanocnego spektaklu pt. "WITAMY WIOSNĘ I ŚWIĘTA WIELKANOCNE" - dzieci z grupy Plastusie. Przedszkolaki zaprezentowały piękny występ dla Pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Ostrowie Wielkopolskim.
Mali artyści przedstawili tańce ludowe, wiersze i piosenki, przybliżyli oglądającym zwyczaje i tradycje wielkanocne.
Wizyta dzieci wprowadziła w świąteczny nastrój pensjonariuszy,  a przygotowane upominki sprawiły wiele radości.

Upominki zostały przygotowane przez pozostałe dzieci uczęszczające do naszego Przedszkola. Bardzo dziękujemy za współpracę zarówno nauczycielom jak i rodzicom.

Opr. Aneta W.