Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności ZAJĄCZEK W PRZEDSZKOLU

ZAJĄCZEK W PRZEDSZKOLU

ZAJĄCZEK W PRZEDSZKOLU

Przedszkolacy bardzo starannie przygotowywali się do Świąt Wielkanocnych: ozdabiali pisanki, śpiewali piosenki o tematyce wielkanocnej, wykonywali wiele prac plastycznych oraz ozdób świątecznych, które upiększają przedszkolny korytarz i wprowadzają w świąteczny nastrój. Jednak najbardziej, że wszystkich tych dni dzieci czekały na wielkanocnego zajączka! W środę 27 marca przedszkolacy mieli miłą niespodziankę, od samego ranka witał je kicający zajączek częstując dzieci czekoladowymi jajkami. Po śniadaniu dzieci wyruszyły na poszukiwanie koszyczków ukrytych starannie przez kicającego gościa. Ile było radość i uśmiechu kiedy już każdy przedszkolak znalazł swój prezent. Cieszymy się, że zajączek o nas pamiętał, to był bardzo udany dzień, który zapamiętamy na długo.

Oprac. M. PłaszczykowskaGrupa "Żabki"Grupa "Żabki"Grupa "Żabki"