Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności WIZYTA W PAŃSTWOWEJ SZKOLE MUZYCZNEJ

WIZYTA W PAŃSTWOWEJ SZKOLE MUZYCZNEJ

Państwowa Szkoła Muzyczna w Ostrowie Wielkopolskim przygotowała program muzyczny dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Podczas programu dzieci uczęszczające do Szkoły Muzycznej zaprezentowały swoje zdolności muzyczne, grając na różnych instrumentach: fortepian, skrzypce, gitara, flet, klarnet, wiolonczela, perkusja. Dnia 05.06.2012r. dzieci z naszego przedszkola miały okazję uczestniczyć w prezentacjach uczniów Szkoły Muzycznej. Podczas spotkania panowała bardzo spokojna atmosfera, odpowiednia do słuchanej muzyki. Każdy występ małego muzyka nagradzany był brawami. Może wśród uczestniczących w spotkaniu znajdzie się przyszły uczeń Szkoły Muzycznej?