Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności WIZYTA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 11

WIZYTA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 11

Rozpoczęcie nauki szkolnej jest przełomowym momentem w życiu dziecka. Z jednej strony szkoła fascynuje, wzbudza ciekawość, jest miejscem atrakcyjnym, z drugiej jednak strony może budzić niepokój, który jest związany z podjęciem nowych obowiązków. W celu złagodzenia tej bariery dzieci z naszego przedszkola udały się dnia 11.06.2012 do zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej Nr 11 w Ostrowie Wlkp. Był to ważny i miły dzień dla naszych dzieci. Podczas wizyty dzieci miały okazję do zapoznania się z pomieszczeniami znajdującymi się w szkole, a przede wszystkim zapoznania z nauczycielami tam pracującymi oraz salami lekcyjnymi. Dzięki tej wizycie dzieci dnia 1 września przekroczą bez obaw i z uśmiechem próg SZKOŁY.