Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności O ZAGROŻENIACH... TEATRALNIE... DLA DZIECI

O ZAGROŻENIACH... TEATRALNIE... DLA DZIECI

O ZAGROŻENIACH... TEATRALNIE... DLA DZIECI

Dnia 5 marca br. w trzech filiach Biblioteki Publicznej im. Stefana Rowińskiego dzieci mogły zobaczyć niepowtarzalny spektakl, przygotowany przez Edu-Artis z Krakowa. „Na smyczy” (reż. Justyna Herman) to przedstawienie teatralne z popularnymi Smerfami w rolach głównych, które tym razem ostrzegały przed zagrożeniami czyhającymi na odbiorców w rozmaitych mediach elektronicznych, zwłaszcza na portalach społecznościowych. Dzieci z grup "Ekoludki" i "Smerfy", które w tym roku przebywają w Szkole Podstawowej nr 11, świetnie sie bawiły podczas przedstawienia i nagrodziły artystów gromkimi oklaskami.