Strona główna Grupa „PLASTUSIE" WYCIECZKA DO ALPAK

WYCIECZKA DO ALPAK

WYCIECZKA  DO ALPAK

We wtorek 29 czerwca dzieci z grupy „Plastusie” wyjechały na wycieczkę  do gospodarstwa agroturystycznego „Alpaki z naszej paki”. Dzieci długo czekały na spotkanie z Alpakami, które okazały się bardzo sympatycznymi i łagodnymi zwierzętami, które przywędrowały do Polski, aż z Ameryki Południowej. Dzieci nie tylko mogły zobaczyć te niezwykłe zwierzęta, ale również nakarmić, pogłaskać, przytulić oraz dać buziaka. Przedszkolacy początkowo lekko onieśmieleni szybko nawiązali kontakt z tymi cudownymi zwierzętami, a Alpaki odwdzięczyły się dzieciom prezentują swoje umiejętności. Oprócz alpak gospodarstwo zamieszkują również kozy skore do zabawy, dzieci podczas tej wycieczki wiele się nauczyły, a pozytywna energia bijąca od właścicieli gospodarstwa wystarczy nam na długi czas. Z miłą chęcią zawitamy u Alpak jeszcze raz. Do zobaczenia!

Więcej zdjęć do obejrzenia: KLIKNIJ TUTAJ