Strona główna Grupa „PLASTUSIE" Wizyta Iluzjonisty

Wizyta Iluzjonisty

Wszystkie przedszkolaki bardzo chętnie przenoszą się w świat baśni, czarów i magii. Odwiedziny prawdziwego magika, to bez wątpienia wielka atrakcja.

Pokaz magii i iluzji przygotowany był z myślą o przedszkolakach. Podczas występu, dzieci zapraszane były na scenę, aby pomóc czarodziejowi wykonywać tajemnicze ruchy, dzięki którym niemożliwe staje się możliwe. Zabawa w czarowanie wszystkim bardzo się podobała, szczególnie pełniąc rolę asystenta profesjonalnego iluzjonisty. Każdy ochotnik otrzymał duże brawa od publiczności. Program zawierał takie sztuczki, aby dzieci nie miały problemu z interpretacją iluzji, a wszystkie efekty były prezentowane z barwnymi, budzącymi zainteresowanie przedmiotami. Magik wprowadził wszystkich we wspaniały humor.