Strona główna Grupa „PLASTUSIE" BAL HALLOWEENOWY

BAL HALLOWEENOWY

28 października 2016r. Mamy dzieci z grupy „Krasnale” zorganizowały w naszej grupie  Bal Halloweenowy. W wyjątkowej scenerii w której nie zabrakło pajęczyn, pająków, duchów, duszków i czarownic  Mamy Vanesski, Tymka, Pawełka i Bruna zorganizowały dla dzieci tematyczne konkursy, zgadywanki , konkurencje sprawnościowe oraz zabawę przy muzyce. W chwilach wolnych od pląsów   i harców na dywanie dzieci korzystały ze słodkiego poczęstunku, mogły również wykonać halloweenowy obrazek. Dzieci tego dnia opuszczały przedszkole w doskonałych humorach i   z pamiątkowymi balonami w rękach. W przygotowaniu rekwizytów na bal pomagały również Mamy Oliwii i Krzysia. Dziękujemy za zaangażowanie i  SUPER ZABAWĘ !