Strona główna Grupa "BIEDRONKI" Światowy Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. O święcie tej postaci nie zapomniały  dzieci z naszej grupy! W tym dniu każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka i zaprosił go do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Tego dnia dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia, przygotowano też wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce oraz „fotobudka”.Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz pokazać je koleżankom i kolegom. Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie w pamięci dzieci na długo!

Opracowała: Natalia M.