Strona główna Grupa "BIEDRONKI" Teatrzyk "Kot w butach"

Teatrzyk "Kot w butach"

23 listopada przedszkolaki wybrały się do Ostrowskiego Centrum Kultury. Na miejscu dzieci obejrzały spektakl pt. „Kot w butach”. Treść znanej chyba każdemu bajki zamieniła się w niezwykle kolorową, wesołą, żywiołową, rozśpiewaną oraz roztańczoną historię. Teatr ten zawsze podczas swych występów pozwala widzom podziwiać ciekawe kostiumy, rekwizyty oraz rozbudowaną dekorację. Takie spotkania pozwalają przedszkolakom obcować ze światem teatru. Trzeba również dodać, że poza świetną zabawą, spektakl w świetny sposób przekazywał sens pielęgnowania takich wartości jak: miłość, przyjaźń, mądrość oraz umiejętność przyznawania się do prawdy. Po zakończeniu spektaklu dzieci w świetnych humorach powróciły do przedszkola. Poniżej kilka zdjęć z tego dnia.