Strona główna Grupa "BIEDRONKI" Andrzejki z rodzicami Mateusza

Andrzejki z rodzicami Mateusza

Dawno temu andrzejkowe wróżby traktowano poważnie, jednak w dzisiejszych czasach do wróżb podchodzi się z przymrużeniem oka i uważa się je za wesołą zabawę. Tak właśnie wyglądały Andrzejki w naszej grupie. 30 listopada odwiedzili nas rodzice Mateuszka, którzy opowiedzieli o tym święcie i związanym z nim - św. Andrzeju. Dzięki zaprezentowanym sztuczką dzieci przeniosły się w świat iluzji i rozwijały wyobraźnię. Tego dnia przedszkolaki przelewały wosk przez dziurkę od klucza, a dzięki losowaniu dowiedziały się, kim zostaną w przyszłości. To była świetna zabawa i bardzo ciekawy dzień dla dzieci. Na zakończenie każdy uczestnik spotkania otrzymał dyplom za udział w zajęciach z autorskim wierszem taty Mateuszka. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wspólnie spędzony czas!