Strona główna Grupa "MOTYLKI" 25.05.2020 PONIEDZIAŁEK

25.05.2020 PONIEDZIAŁEK

Witajcie Kochani! Rozpoczynamy kolejny tydzień, tym razem pod hasłem: „Rodzina”. Oto propozycje na dzisiejszy dzień. Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić :)
  • „Moja Mama…”- zastanówcie się chwilę i spróbujcie powiedzieć kilka zdań o swojej mamie. Możecie zrobić to patrząc na swoją mamusię. Na pewno będzie wzruszona słysząc kilka ciepłych słów od Was :)

• KP 4.22 – proszę o wykonanie karty pracy. Tu niezbędna będzie pomoc kogoś z dorosłych.

• Czas się troszkę rozruszać – zaproście do wykonywania ćwiczeń swoja mamę :)

• „Zawody mam” – drogie dzieci przeprowadźcie wywiad ze swoją mamą na temat wykonywanego przez nią zawodu. Zapytajcie jak nazywa się wykonywany przez nią zawód, co robi w pracy, co jest niezbędne do wykonywania jej zawodu.

• Teraz najmilsza część dzisiejszego dnia. Postarajcie się jak najładniej potraficie wykonać pracę plastyczną na temat: „Mama w pracy” (format pracy i technika dowolna). Jeżeli jest to możliwe to proszę, aby Rodzice wstawili zdjęcia prac na naszej grupie J Utworzymy galerię „MOTYLKOWYCH MAM”