Strona główna Grupa "MOTYLKI" Wizyta w Straży Pożarnej

Wizyta w Straży Pożarnej

Wizyta w Straży Pożarnej Dnia 22.06.2021r. dzieci z grupy Motylki odwiedziły Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim. Panowie Strażacy oprowadzili dzieci po budynku, w którym znajdowały się różnego rodzaju wozy strażackie. Dzieci z zaciekawieniem oglądały samochody i uważnie przyglądały się ich wyposażeniom. Motylki zobaczyły narzędzia, które służą w pracy strażaków podczas wezwań i pożarów. Obejrzały także imitację pożaru, która wywołała u dzieci wielkie zaskoczenie. Oczywiście nie zabrakło pamiątkowych fotografii w wozach strażackich oraz z samymi Strażakami. Ta wizyta na długo zostanie w pamięci Motylków, ponieważ mimo tylu wrażeń byliśmy świadkami prawdziwego wezwania i ruszających na pomoc Strażaków. :)