Strona główna Grupa "ŚWIERSZCZE" DZIEŃ MAMY I TATY

DZIEŃ MAMY I TATY

Dzień Mamy i Taty miał charakter integracyjnej imprezy przedszkolnej. Na początku odbyło się spotkanie z rodzicami w grupie, dzieci poprzez śpiew, taniec, recytację wierszyków złożyły rodzicom serdeczne życzenia. Następnie dzieci wraz z Mamą i Tatą tworzyły kolorowe wianki z kwiatów. Miłym przerywnikiem pracy twórczej było przybycie pani dyrektor Renaty Jarosz, która podziękowała wszystkim rodzicom za efektywną współpracę w ciągu bieżącego roku szkolnego. Rodzicom, którzy wykazali się szczególnym zaangażowaniem na rzecz całej społeczności przedszkola wręczyła dyplomy i symboliczny kwiatek. Następnym etapem spotkania była prezentacja przedstawienia w wykonaniu dzieci z kółka teatralnego i wspólny taniec wszystkich mam wraz ze swoimi pociechami. Na naszych najmłodszych czekało również wiele atrakcji, m.in. dmuchane zamki.