Strona główna Grupa "ŚWIERSZCZE" "...KTO OBCHODZI SWOJE ŚWIĘTO? MIŚ! MIŚ! MIŚ!..."

"...KTO OBCHODZI SWOJE ŚWIĘTO? MIŚ! MIŚ! MIŚ!..."

"...KTO OBCHODZI SWOJE ŚWIĘTO? MIŚ! MIŚ! MIŚ!..." 25 listopada to "Święto Pluszowego Misia", więc w tym dniu nie mogło zabraknąć naszych kochanych misiów, przytulanek, najlepszych przyjacieli, które mamy czasem już od pierwszych dni życia. Wszystkie zostały sobie przedstawione, wszystkie zjadły z nami śniadanie i bawiły się z nami przez cały dzień w przedszkolu.
Wszystkie dzieci zatroszczyły się o to, aby misie dobrze się czuły - naszykowały nawet dla nich specjalny piknik, podczas którego każde dziecko nauczyło się imion naszych wspaniałych gości m.in. Skoczek, Mikołaj, Lilka, Kokardka, Małi, Polarny, Mleczko :-). To był wyjatkowo miły i przyjemny dzień spędzony w gronie najlepszych przyjaciół :-).