Strona główna Grupa "SMERFY" 15.09.21 DZIEŃ KROPKI

15.09.21 DZIEŃ KROPKI

W dniu 15.09.21 obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy, a co najważniejsze chodzi tu o rozwijanie talentów dzieci. Nasze smerfy mają wiele talentów i już się o tym przekonałam.
W naszej grupie dzieci od samego rana cieszyły  się tym dniem! Każdy miał wyjątkowy strój w kropki. Została przedstawiona historia od której wszystko się zaczęło... opowiadanie o dziewczynce, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Dzieci same prezentowały swoje talenty i to w czym radzą sobie najlepiej. Zorganiozowane zostało wiele zabaw z kropką w roli głownej. Dzieci układały nazwę swojej grupy za pomocą wyciętych kropek, malowanie twarzy, zabawy ruchowe z balonami, różne karty pracy do wyboru dzieci. Na zakończenie naszego świętowania została zrealizowana najbardziej twórcza część zajęć - prace plastyczne, w których to dzieci mogły wyrazić swoje emocje malując kropki na kartkach papieru w rytm muzyki a także każde dziecko otrzymało dyplom za udział w zajęciach z tej okazji.

PAMIĘTAJMY WSZYSCY, ŻE KAŻDE DZIECKO JEST WYJĄTKOWE I MOŻE OSIĄGNĄĆ WIELE.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.  To był wspaniały dzień dla nas wszystkich!