Strona główna Grupa "ŻABKI" 30.06.2020 r.

30.06.2020 r.

30.06.2020 r. Najmilsi!

Rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca. Od jutra wakacje... I choć część z Was czuje się jak na wakacjach już od trzech miesięcy, to od jutra wakacje będą mieli także Wasi rodzice. Pewnie trudno już Wam siadać do zajęć, dlatego dzisiaj przesyłam propozycję wykonania latawca, który może stanie się Waszym wakacyjnym przyjacielem na podwórku? Może wspólnie przeżyjecie jakieś ciekawe przygody o których opowiecie nam we wrześniu?

Na zakończenie chciałybyśmy bardzo podziękować Rodzicom za trud i zaangażowanie, jakie włożyliście w zdalną edukację Waszych dzieci. Doceniamy Wasze wsparcie i poświęcony czas. Dziękujemy za każde miłe słowo, Waszą cierpliwość i wyrozumiałość. Jesteśmy świadome, że bez Was nie osiągnęlibyśmy tak wiele. Życzymy miłego odpoczynku!
Drogie Dzieci! Nie możemy się spotkać, przytulić, ale możemy Wam podziękować za Waszą wspaniałą postawę. Jesteśmy dumne, że tak wspaniale pracowaliście przez ostatnie trzy miesiące. Poniżej zamieszczamy dla Was nagrodę - dyplom ukończenia kształcenia na odległość. Możecie go sobie wydrukować, bądź zapisać na komputerze. Gdyby ktoś miał problem z pobraniem, prosimy o kontakt - prześlemy na maila. Miłych i bezpiecznych wakacji!