Strona główna Grupa "ŻABKI" PRZEDSZKOLAKI W WARSZTACIE TERAPII ZAJĘCIOWEJ "TĘCZA" W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM - UWIEŃCZENIE PROJEKTU EDUKACYJNEGO "PODAJ RĘKĘ"

We wtorek, 29.03 Żabki odwiedziły Warsztat Terapii Zajęciowej Tęcza w Ostrowie Wielkopolskim. Zostały zapoznane ze sposobem funkcjonowania takiego miejsca. Podczas wizyty nasi wychowankowie mieli okazję obejrzeć każdą pracownię znajdującą się w budynku. Dzięki uczestnikom warsztatów oraz ich opiekunom, dzieci mogły zobaczyć czym niepełnosprawni zajmują się na co dzień i jak zdolnymi i wartościowymi ludźmi potrafią być. Mogły przekonać się o tym również podczas wspólnej pracy - każdy przedszkolak pod opieką instruktora i uczestników mógł wykonać mydełka glicerynowe – niepowtarzalne, pachnące dzieła sztuki :)