Strona główna Grupa "KRASNALE" 23.06.2020 r.

23.06.2020 r.

Dzień dobry kochani. Czy wiecie co dziś za święto? Dziś  jest 23 czerwca czyli… DZIEŃ TATY! Myślę, że wszyscy doskonale o tym wiecie i już na pewno szykujecie niespodziankę dla waszego ukochanego taty!:-) W ramach dzisiejszej pracy plastycznej wykonacie krawat dla taty. Do wykonania  waszego prezentu dla taty potrzebne będą: nożyczki, ołówek, kolorowy papier, wstążka, klej i dziurkacz. Poniżej udostępniam kontur krawata, który należy odrysować i wyciąć. Następnie proszę rodziców o pomoc w zrobieniu dziur oraz przymocowaniu gumki lub wstążki. Gdy już wszystkie te czynności będą wykonane możecie ozdobić krawat według własnego uznania. I prezent gotowy! Jestem pewna, że sprawi waszemu tacie wiele radości :-)

WSZYSTKIM TATUSIOM ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO NAJWSPANIALSZEGO!
Kochane dzieci nie zapomnijcie złożyć życzeń waszemu tacie i mocno go uściskać :-)

Możecie także spróbować zaśpiewać piosenkę lub zatańczyć dla taty - https://www.youtube.com/watch?v=ZxgFEtsfIBs