Strona główna Grupa "KRASNALE" ALPAKI Z NASZEJ PAKI - WYCIECZKA Z OKAZJI DNIA DZIECKA

ALPAKI Z NASZEJ PAKI - WYCIECZKA Z OKAZJI DNIA DZIECKA

ALPAKI Z NASZEJ PAKI - WYCIECZKA Z OKAZJI DNIA DZIECKA Dnia 5 czerwca dzieci z naszej grupy wybrały się na wycieczkę. Była to nasza pierwsza poważniejsza wyprawa ale bardzo udana. Pojechaliśmi do Radłowa gdzie przywitały nas cudowne Alpaki. Dzieci z ogromym zaciekawieniem słuchały ciekawostek na temat tych egzotycznych zwierząt, po czym mogły osobiście się z nimi przywitać. Nie obyło się bez przytualsów, buziaków oraz karmienia zwierząt ich przysmakiem, którą jest marchewka. Dzieci mogły również wyprowadzić zwierzątka na krótki spacer. Alpaki bardzo przyjazne zwierzątka zjadały marchewki z rąk, z głowy co sprawiło dzieciom ogromną radość. "Alpaki z naszej paki" bo tak nazywało się miejsce w którym byliśmy jest bardzo przyjazne dla dzieci i dzieki temu nasze krasnalki czuły się tam bardzo swobodnie, aż żal było odjeżdżać.  Uśmiech z twarzy dzieci nie znikał ani na chwilę. Na koniec dzieci zatańczyły piękny taniec z szarfami przygotowany przez właścicieli.

Opr. Aneta W.