Strona główna Ogłoszenia PLAC ZABAW - FINISZUJEMY!!! - WIELKA PROŚBA !!!

PLAC ZABAW - FINISZUJEMY!!! - WIELKA PROŚBA !!!

Szanowni Rodzice!

Dobiegają końca prace związane z realizacją inicjatywy lokalnej " ZDROWO, KREATYWNIE i SPORTOWO" - rewitalizacja placu zabaw przy Przedszkolu nr 14 Maluszek w Ostrowie Wielkopolskim. Do tej pory dzięki Państwa pomocy udało nam się zdemontować i wywieść stare urządzenia, wykopać część stref bezpieczeństwa pod nowymi urządzeniami. Do wykonania pozostało jeszcze pogłębienie strefy bezpieczeństwa pod jednym z urządzeń oraz rozsypanie piasku pod wszystkimi urządzeniami. W związku z powyższym, na wniosek grupy rodziców prosimy o zgłaszanie się chętnych rodziców do prac związanych z rozsypaniem piasku i ukształtowaniem terenu pod wszystkimi urządzeniami. Do pracy zapraszamy w najbliższą sobotę, tj. 4 października od godziny 8:00. Za wykonaną pracę najbrdziej będą wdzięczne Państwa dzieci, które z niecierpliwością czekają na otwarcie naszego placu zabaw !
Chęć przystąpienia do pracy prosimy zgłaszać telefonicznie :) tel.62 7365597.