Strona główna Ogłoszenia Głosowanie "Świeć się z Energą"

Głosowanie "Świeć się z Energą"

Ostrów Wielkopolski - Świetlną stolicą Wielkopolski!!
Bardzo dziękujemy za oddane głosy :)

Szanowni Rodzice,

Ostrów Wielkopolski bierze udział w konkursie pn. „Świeć się z Energą”. Z jednej strony to przedsięwzięcie, w którym internauci doceniają świąteczne iluminacje poszczególnych miast, z drugiej to ogromna akcja charytatywna, dzięki której energooszczędny sprzęt AGD trafia do najuboższych. Nasze miasto w poprzednich latach dwukrotnie zwyciężyło w wojewódzkich etapach tego konkursu, co przełożyło się każdorazowo na pralki, lodówki, zmywarki i inne sprzęty dla potrzebujących ostrowian.  Codziennie można oddać 10 bezpłatnych głosów. Głosujemy pod linkiem:
Pierwszy etap głosowania trwa do 11 stycznia. Obecnie nasze miasto plasuje się na drugim miejscu w Wielkopolsce, dlatego bardzo potrzebujemy Waszych głosów – rodziców, uczniów i nauczycieli. Dla szkół i przedszkoli, które wykażą się pomysłowością i zaangażowaniem w tę akcję, a nasze miasto zwycięży w etapie wojewódzkim, czeka wspaniała nagroda – niespodzianka. Zapewniam, że jest o co powalczyć.  Przez udział w akcji możemy pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują. Bardzo prosimy o głosy!